Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa

Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Samuel Szczygielski [Meczyki.pl]

Na celowniku mającej bardzo ambitne plany Wieczystej Kraków miał znaleźć się Rafa Lopes - wynika z doniesień Samuela Szczygielskiego z Meczyki.pl.

W przeszłości Rafa Lopes triumfował w Pucharze Polski z Cracovią i zdobył tytuł mistrza kraju z Legią Warszawa. 32-letni Portugalczyk w sumie strzelił 20 goli w 82 meczach Ekstraklasy.

Obecnie jest zawodnikiem AEK-u Larnaka, w którego trykocie w tym sezonie trafił do siatki sześć razy, licząc wszystkie rozgrywki. Jego kontrakt z klubem zajmującym aktualnie drugie miejsce w tabeli cypryjskiej ekstraklasy obowiązuje tylko do końca maja i piłkarz może rozmawiać z chętnymi na jego wolny transfer.

Sprawa nie jest przesądzona, ale Samuel Szczygielski twierdzi, że może on dołączyć do Miedzi Legnica. Dziennikarz Meczyki.pl przedstawił też ciekawą informację dotyczącą innego polskiego klubu.

W kierunku Lopesa miała spoglądać również Wieczysta Kraków. Ten ponoć chce jednak występować wyżej i odrzucił propozycję.

Ostatnio Mateusz Borek połączył już z trzecioligowcem innego byłego napastnika Legii. Mowa o Carlitosie. Krakowianie ponoć mają na niego chrapkę, choć nie można zapominać, że 33-latek dopiero co dołączył do Astany. Nic nie jest wykluczone, natomiast może być go po prostu trudno stamtąd wyciągnąć już w tym roku.

Wieczysta jest liderem czwartej grupy III ligi. Jej przewaga nad drugą Siarką Tarnobrzeg wynosi 10 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy