Wielka oferta stała się ogromna! Już 150 milionów dla Paula Pogby

2023-07-11 21:00:28; Aktualizacja: 11 miesięcy temu
Wielka oferta stała się ogromna! Już 150 milionów dla Paula Pogby Fot. sbonsi / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: La Gazzetta dello Sport

Paul Pogba otrzymał kilka dni temu wielką ofertę z Al-Ahli, na którą nie zdążył nawet odpowiedzieć. Zniecierpliwieni Saudyjczycy proponują już Francuzowi 150 milionów euro - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Paul Pogba ma za sobą niezwykle trudny okres. Problemy zdrowotne zaczęły trapić go już kilka lat temu, przez co wypadł z pierwszego składu Manchesteru United. Do tego doszła jeszcze słabsza forma. Na Old Trafford nie miał żadnej przyszłości.

Francuz liczył, że jego sytuacja odmieni się w Juventusie, w którym przeżywał niegdyś najlepsze momenty w karierze. Niestety, tak się nie stało.

Z powodu kontuzji przegapił ponad 53 spotkania, a więc praktycznie opuścił całą minioną kampanię. Udało mu się uzbierać zaledwie dziesięć występów, co przełożyło się na nieco ponad 160 minut spędzonych na murawie.

W tej sytuacji trudno przewidzieć, jak przyszłość go czeka.

„Stara Dama” nie nastawia się koniecznie na rozstanie, ale nie odrzuci dobrej oferty. Sam zawodnik również myślał o pozostaniu w stolicy Piemontu. Sporo namieszać może wielka propozycja, którą otrzymał od Al-Hilal.

Kilka dni temu Saudyjczycy złożyli mu ofertę trzyletniego kontraktu wartego 100 milionów euro. 30-latek nie zdążył nawet na nią odpowiedzieć, choć ponoć poważnie rozważał tę opcję.

Beniaminek Saudi Pro League zwiększa swoje starania i dokłada do puli dodatkowe 50 milionów.

Paul Pogba odbył niedawno podróż do Arabii Saudyjskiej, podczas której zwiedził obiekty treningowe Al-Ahli.

Ekipa z Dżuddy potwierdziła tego lata transfery Edouarda Mendy'ego, Roberto Firmino, a z tych mniej znanych nazwisk to Sumaihana Al-Nabita, Fahada Al-Rashidiego i Abdullaha Otayfa.