Wielka wymiana Milanu i Romy?!

Wielka wymiana Milanu i Romy?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Nicolò Schira | Alfredo Pedullà

Coraz więcej wskazuje na to, że wkrótce Suso i Cengiz Ünder mogą zamienić się klubami.

W tej chwili ani Hiszpan, ani tym bardziej Turek, nie są zadowoleni ze swojej roli w zespole, dlatego oba kluby wpadły na pomysł wymiany. Gianluca Di Marzio przekonuje, że operacja mogłaby zostać przeprowadzona na zasadzie podwójnego wypożyczenia z opcją kupna po zakończeniu obecnego sezonu.

Nicolò Schira z kolei informuje, że już dzisiaj Suso ma podjąć decyzję w sprawie swojej przyszłości i jeśli istotnie wykaże on zainteresowanie dołączeniem do Romy, operacja może zostać sfinalizowana nawet w ciągu kilku najbliższych dni. Przy tym wszystkim należy pamiętać, że 26-letni skrzydłowy ma też oferty z Atlético Madryt, Lipska oraz Sevilli.

Jeśli zatem ostatecznie pięciokrotny reprezentant „La Furia Roja” zdecyduje się nie brać udziału w szykowanej wymianie z „Wilkami”, a zamiast tego zostanie sprzedany, AC Milan według Alfredo Pedulli ruszy po kogoś z dwójki Yannick Carrasco-Dani Olmo.

Na ten moment jednak trudno wykluczyć jakikolwiek wariant, gdyż wydaje się, że kostki do tej gry ma w swojej dłoni Suso i to od niego zależy, co już niedługo się wydarzy. Niemniej mało prawdopodobne wydaje się jego pozostanie na San Siro, szczególnie że nie tak dawno zatrudnił on Mino Raiolę.

Hiszpański zawodnik w bieżącej kampanii uzbierał 17 występów, które okrasił golem i dwoma asystami. Z kolei reprezentant Turcji wziął udział w 12 spotkaniach i raz wpisał się na listę strzelców.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana Przemysław Tytoń jednak nie wraca do Polski. OFICJALNIE: Podpisał nowy kontrakt Przemysław Tytoń jednak nie wraca do Polski. OFICJALNIE: Podpisał nowy kontrakt CIES: Piłkarze z największym wzrostem wartości w listopadzie CIES: Piłkarze z największym wzrostem wartości w listopadzie Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy