Wielki powrót do Barcelony?!
2015-05-29 21:55:13; Aktualizacja: 10 lat temu
Joan Laporta może złożyć swoją kandydaturę w walce o fotel prezesa Barcelony.
52-latek, który piastował to stanowisko w latach 2003-2010, w wyborach będzie głównym kontrkandydatem urzędującego Josepa Marii Bartomeu. "Duma Katalonii" w okresie pracy Laporty cztery razy wygrała Primera División i dwukrotnie Ligę Mistrzów. Pomimo wielu kontrowersji zarówno w trakcie, jak i po jego przygodzie z klubem, pamięta się go jako pomysłodawcę zatrudnienia Pepa Guardioli, kreatora licznych sukcesów drużyny.
Swoją decyzję Hiszpan ma podać dopiero po finale Ligi Mistrzów, by nie robić w klubie zamieszania przed ważnym spotkaniem. Laporta najprawdopodobniej ustali konferencję prasową ze swoim udziałem na dziewiątego czerwca.


![ŁKS Łódź finalizuje pierwszy zimowy transfer. Jest po testach medycznych [POTWIERDZONE]](img/photos/95573/170x113/lkslodz-widzewlodz.jpg)
![Wrexham z nowym rozdziałem w historii. Wyeliminowało klub z Premier League z Pucharu Anglii [WIDEO]](img/photos/107853/170x113/wrexham.jpg)






![ŁKS Łódź finalizuje pierwszy zimowy transfer. Jest po testach medycznych [POTWIERDZONE]](img/photos/95573/90x60/lkslodz-widzewlodz.jpg)
![Wrexham z nowym rozdziałem w historii. Wyeliminowało klub z Premier League z Pucharu Anglii [WIDEO]](img/photos/107853/90x60/wrexham.jpg)






![Zagłębie Lubin wyjaśniło przyszłość pomocnika [OFICJALNIE]](img/photos/114355/170x113/jakub-kolan.jpg)



