Wielki powrót Wawrzyniaka?

Wielki powrót Wawrzyniaka?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Przegląd Sportowy

Wielce prawdopodobne jest, że Jakub Wawrzyniak wróci zimą do Polski. Piłkarz osiągnął słowne porozumienie z Lechią.


Powrót byłego obrońcy Legii do Ekstraklasy wydaje się realny, gdyż wiele wskazuje na to, że 43-krotny reprezentant kraju zostanie wkrótce wolnym agentem. 31-latek złożył bowiem kilka dni temu wniosek o rozwiązanie umowy z Amkarem Perm, z powodu zaległości finansowych, które Rosjanie mają wobec niego od kilku miesięcy. Sam zawodnik nie jest też zadowolony z pobytu za wschodnią granicą, ponieważ nie ma tam pewnego miejsca w składzie, a oferta z Gdańska jest dla niego niezwykle interesująca.

Wawrzyniak ma zostać pierwszym zimowych wzmocnieniem Lechii, która po raz kolejny planuje ofensywę transferową, niezrażona kilkunastoma nietrafionymi, letnimi zakupami. Będzie on także trzecim polskim piłkarzem, który trafi do Trójmiasta z Rosji, po Arielu Borysiku oraz Macieju Makuszewskim. Z tym pierwszym oraz z Danielem Łukasikiem stworzy wówczas tercet gdańskich ekslegionistów. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy