Wielki talent z Azji na celowniku Barcelony

Wielki talent z Azji na celowniku Barcelony
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sport.es

Omar Abdulrahman, jeden z najbardziej obiecujących piłkarzy azjatyckich, jest obserwowany od dłuższego czasu przez największe europejskie kluby. Teraz do walki o piłkarza rodem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich włącza się Barcelona.

Abdulrahman występuję w rodzimej lidze w zespole Al Ain FC. W ostatnich miesiącach jego poczynaniami zainteresowało się wiele klubów z Europy. Zawodnik był nawet na testach w Manchesterze City, jednak transfer uniemożliwił brak pozwolenia o pracę dla piłkarza ze Zjednoczontych Emiratów Arabskich.

Teraz walka o młodego Azjatę nabiera rumieńców. Według brytyjskich dziennikarzy, do najbardziej zainteresowanych pozyskaniem Abdulrahmana Manchesteru City i Arsenalu Londyn, dołącza FC Barcelona.

- Omar w ostatnim czasie otrzymał wiele propozycji - powiedział trener Al Ain FC, Mohamed Obeid. Którą z owych propozycji wybierze zawodnik, powinniśmy dowiedzieć się już niedługo.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy