Wielki transfer Belottiego już w styczniu?

Wielki transfer Belottiego już w styczniu? fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

Napoli złoży w styczniu ofertę w celu sprowadzenia Andrei Belottiego z Torino.

Arkadiusz Milik wraca do zdrowia po poważnej kontuzji szybciej niż się spodziewano, lecz "Partenopei" nie chcą ryzykować odnowieniem urazu i wciąż poszukują jego godnego następcy. W roli wysuniętego napastnika nie sprawdza się bowiem Manolo Gabbiadini, a Leandrinho, który ma przenieść się na San Paolo w styczniu jest rozwiązaniem na dalszą przyszłość. Neapolitańczycy mają już jednak plan na zastąpienie Polaka.

"Vesuviani" chcą zasiąść w styczniu do negocjacyjnego stołu z działaczami Torino i rozmawiać o transferze Andrei Belottiego. 22-latek zaliczył świetny start sezonu i po 11 spotkaniach ligowych ma już dziesięć bramek (w poprzednim sezonie w 35 meczach zdobył 12 goli). Napoli zależy na ściągnięciu utalentowanego napastnika, lecz musi liczyć się ze sporym wydatkiem. Klub z Kampanii zamierza rozpocząć rozmowy od 40 milionów euro.

Problemem Napoli są jednak dość kiepskie stosunki z zarządem "Granaty", który wciąż pamięta sytuację z zeszłego lata z Nikolą Maksimoviciem w roli głównej. Defensor wymusił swój transfer po przeciągających się negocjacjach nie zjawiając się na treningu. "Byki" chcą także przedłużyć kontrakt Belottiego i wpisać w umowę klauzulę 94 milionów euro. Nie ma ona jednak dotyczyć włoskich klubów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy