Wielki transfer Kovačicia. Ruszają rozmowy!

Wielki transfer Kovačicia. Ruszają rozmowy! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Juventus coraz poważniej rozważa transfer Mateo Kovačicia.

Wczoraj „Mundo Deportivo” podało sensacyjne doniesienia, jakoby Real zaoferował wspomnianego zawodnika plus ogromną kwotę pienieżną za Paulo Dybalę. Gianluca Di Marzio zaprzecza tym informacjom, aczkolwiek dodaje, że faktycznie temat przeprowadzki Chorwata do Turynu istnieje.

Mistrzowie Włoch kolejny rok z rzędu poszukują klasowego pomocnika, który znacząco wzmocniłby drugą linię. Kandydatów jest wielu, a działacze „Starej Damy” pracują na kilku frontach. Przeprowadzili już rozmowy na temat Emre Cana, Stevena N'Zonziego, Blaise'a Matuidiego oraz Andre Gomesa.

Teraz Juventus chce poznać szanse na transfer Kovačicia i przede wszystkim jego ewentualne warunki. Chociaż 23-latek nie ma miejsca w podstawowym składzie Madrytu, Hiszpanie nie chcą się go pozbywać i prawdopodobnie przedstawią wysokie oczekiwania finansowe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy