Więzienie dla sprawcy ataku na Grealisha

Więzienie dla sprawcy ataku na Grealisha
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jak podaje Sky Sports, kibic, który w trakcie derbów Birmingham zaatakował Jacka Grealisha, został już ukarany.

Do nieprzyjemnego incydentu doszło po upływie 10 minut niedzielnego spotkania Championship. 27-letni Paul Mitchell z Rubery wbiegł na murawę i uderzył 23-letniego ofensywnego pomocnika Aston Villi.

Mitchell, którego na boisku szybko powstrzymał steward i inni piłkarze, został zatrzymany. Dzisiaj wiadomo już, że najbliższe 14 tygodni spędzi on w więzieniu. Nałożono na niego również 10-letni zakaz stadionowy, a do tego musi zapłacić on 350 funtów kosztów sądowych. Kibic od razu przyznał się do winy i nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania.

Grealish miał sporo szczęścia. Co prawda piłkarz odczuł atak kibica, ale był w stanie kontynuować grę. Anglik odpowiedział na całe zajście w najlepszy możliwy sposób, trafiając po przerwie do siatki i dając swojej drużynie trzy punkty (1:0)


Aston Villa z dorobkiem 51 punktów zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Championship. Birmingham City jest jedenaste.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy