Więzienie dla sprawcy ataku na Grealisha

Więzienie dla sprawcy ataku na Grealisha
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jak podaje Sky Sports, kibic, który w trakcie derbów Birmingham zaatakował Jacka Grealisha, został już ukarany.

Do nieprzyjemnego incydentu doszło po upływie 10 minut niedzielnego spotkania Championship. 27-letni Paul Mitchell z Rubery wbiegł na murawę i uderzył 23-letniego ofensywnego pomocnika Aston Villi.

Mitchell, którego na boisku szybko powstrzymał steward i inni piłkarze, został zatrzymany. Dzisiaj wiadomo już, że najbliższe 14 tygodni spędzi on w więzieniu. Nałożono na niego również 10-letni zakaz stadionowy, a do tego musi zapłacić on 350 funtów kosztów sądowych. Kibic od razu przyznał się do winy i nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania.

Grealish miał sporo szczęścia. Co prawda piłkarz odczuł atak kibica, ale był w stanie kontynuować grę. Anglik odpowiedział na całe zajście w najlepszy możliwy sposób, trafiając po przerwie do siatki i dając swojej drużynie trzy punkty (1:0)


Aston Villa z dorobkiem 51 punktów zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Championship. Birmingham City jest jedenaste.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w III lidze. PZPN utrzymał zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN utrzymał zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy