Willian marzy o Chelsea

Willian marzy o Chelsea fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Yard Barker

Willian potwierdził, że byłby zachwycony, gdyby jego transfer do Chelsea doszedł do skutku.

Spekulacje mówią o tym, że londyńska drużyna jest bardzo zainteresowana sprowadzeniem kreatywnego Brazylijczyka.

Portugalski menadżer Chelsea, Andre Villas-Boas, przyznał ostatnio, że transfer nie dojdzie do skutku, ponieważ Willian nie może zostać zgłoszony do rozgrywek Ligi Mistrzów, lecz angielska prasa uważa zupełnie inaczej.

- Perspektywa wygrywania pucharów z Chelsea bardzo mnie ekscytuje. To jeden z najbardziej utytułowanych i największych klubów w Europie. Gra dla nich byłaby ogromnym wyzwaniem. Mam nadzieję, że transfer dojdzie do skutku, jeśli nie - zaakceptuję to.

23-latek ma zapisaną w kontrakcie klauzulę odstępnego na wysokość 29 milionów funtów, ale spekuluje się, że Szachtar będzie gotów obniżyć cenę do 20 milionów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy