Willian może wrócić do Premier League

Willian może wrócić do Premier League fot. Focus Images / MB Media / Pressfocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Oczekuje się, że Willian będzie prowadził rozmowy kontraktowe z Fulham - pisze „Daily Mail”.

Niedawno Willian rozstał się z Corinthians i jest dostępny na zasadzie wolnego transferu. Jak podaje „Daily Mail”, brazylijski skrzydłowy może rozpocząć treningi z Fulham z zamiarem podpisania kontraktu z beniaminkiem Premier League, dla którego byłoby to duże wzmocnienie w kontekście walki o utrzymanie.

Willian pożegnał się z Corinthians w burzliwej atmosferze. Piłkarz i jego najbliżsi regularnie otrzymywali groźby od kibiców brazylijskiego klubu.

- One nigdy nie ustały. Zawsze, gdy przegrywaliśmy i gdy czasami nie byłem w formie, moja rodzina otrzymywała groźby, przekleństwa na portalach społecznościowych. Moja żona, moje córki, po pewnym czasie zaczęły też dotykać mojego ojca, moją siostrę - oznajmił piłkarz.

34-letni Willian doskonale zna Premier League. Przez siedem lat reprezentował barwy Chelsea, dwukrotnie zdobywając z „The Blues” mistrzostwo kraju. Następnie przez sezon występował w Arsenalu. Łącznie rozegrał 259 meczów w lidze angielskiej.

Fulham rozpoczęło sezon od remisów z Liverpoolem (2:2) i Wolverhampton Wanderers (0:0).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Fernando Santos zarządził ciszę medialną. Oto powód Reprezentacja Polski: Fernando Santos zarządził ciszę medialną. Oto powód Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy