Willian może wrócić do Premier League

Willian może wrócić do Premier League fot. Focus Images / MB Media / Pressfocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Oczekuje się, że Willian będzie prowadził rozmowy kontraktowe z Fulham - pisze „Daily Mail”.

Niedawno Willian rozstał się z Corinthians i jest dostępny na zasadzie wolnego transferu. Jak podaje „Daily Mail”, brazylijski skrzydłowy może rozpocząć treningi z Fulham z zamiarem podpisania kontraktu z beniaminkiem Premier League, dla którego byłoby to duże wzmocnienie w kontekście walki o utrzymanie.

Willian pożegnał się z Corinthians w burzliwej atmosferze. Piłkarz i jego najbliżsi regularnie otrzymywali groźby od kibiców brazylijskiego klubu.

- One nigdy nie ustały. Zawsze, gdy przegrywaliśmy i gdy czasami nie byłem w formie, moja rodzina otrzymywała groźby, przekleństwa na portalach społecznościowych. Moja żona, moje córki, po pewnym czasie zaczęły też dotykać mojego ojca, moją siostrę - oznajmił piłkarz.

34-letni Willian doskonale zna Premier League. Przez siedem lat reprezentował barwy Chelsea, dwukrotnie zdobywając z „The Blues” mistrzostwo kraju. Następnie przez sezon występował w Arsenalu. Łącznie rozegrał 259 meczów w lidze angielskiej.

Fulham rozpoczęło sezon od remisów z Liverpoolem (2:2) i Wolverhampton Wanderers (0:0).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy