Wilshere: On poradziłby sobie w każdej drużynie Premier League

Wilshere: On poradziłby sobie w każdej drużynie Premier League fot. Tom Rose / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ITV Football Football Show .

Jack Wilshere udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Mesuta Özila.

32-latek nie został zgłoszony przez Arsenal do żadnych rozgrywek. Z tego też powodu nie mamy okazji, by oglądać go na boisku. Być może zmieni się to w styczniu.

Do sprawy odsunięcia Niemca od drużyny przez Mikela Artetę postanowił odnieść się jego były zespołowy partner, Jack Wilshere. Anglik nie może zrozumieć postępowania szkoleniowca.

- Jestem zaskoczony, ponieważ grałem z nim w jednym zespole i był fantastyczny. Bardzo mi się podobał prezentowany przez niego styl. To jeden z najlepszych piłkarzy, z którymi miałem okazję występować - przyznał w "ITV Football Football Show".

- Jego obecna sytuacja to dla mnie duże zaskoczenie. Dziwię się Artecie, ponieważ zawodnik, który dysponuje takimi umiejętnościami, powinien grać. Nie można sobie pozwolić na marnowanie takiego potencjału. Myślę, że on poradziłby sobie w każdym zespole w Premier League - dodaje.

Ofensywny pomocnik trafił na Emiarates Stadium z Realu Madryt latem 2013 roku za kwotę 47 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy