Wisła Kraków: Bez tych pięciu zawodników przeciwko Chojniczance Chojnice [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Bez tych pięciu zawodników przeciwko Chojniczance Chojnice [OFICJALNIE] fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | Wisła Kraków

Wisła Kraków zmierzy się z Chojniczanką Chojnice, a Radosław Sobolewski musi radzić sobie tego dnia bez pięciu zawodników.

Wisła Kraków przegrała ostatnie spotkanie ligowe przeciwko Ruchowi Chorzów (0-2) i osunęła się w tabeli na trzecie miejsce. Jeśli jednak 13-krotny mistrz Polski chce awansować do Ekstraklasy, to musi szybko wrócić na zwycięski szlak.

Szansa ku temu pojawi się już w sobotnie popołudnie, bo właśnie tego dnia „Biała Gwiazda” podejmie u siebie Chojniczankę Chojnice.

Kiedy drużyny te mierzyły się ze sobą w rundzie jesiennej, to lepsza okazała się druga z tych ekip, która wygrała 1-0. A jak będzie tym razem?

Pewne jest, że Wisła Kraków przystąpi do tego starcia mocno poturbowana, bo w kadrze nie znajdzie się aż pięciu zawodników, a w tym dwóch nowych graczy: David Juncà i Álex Mula.

Ponadto nadal niezdolni do gry są Piotr Starzyński oraz Alan Uryga i Jakub Błaszczykowski.

Czy pomimo problemów „Biała Gwiazda” stanie na wysokości zadania? Przekonamy się o 17:30, bo wtedy zabrzmi pierwszy gwizdek. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy