Wisła Kraków bliżej odpadnięcia z eliminacji do Ligi Konferencji [WIDEO]

2024-08-08 22:28:50; Aktualizacja: 2 godziny temu
Wisła Kraków bliżej odpadnięcia z eliminacji do Ligi Konferencji [WIDEO] Fot. Krzysztof Porebski / Pressfocus
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji do Ligi Konferencji przegrała ze Spartakiem Trnawa 1:3.

„Biała Gwiazda” rozpoczęła zawody od mocnego uderzenia, ale potem przyjęła trzy ciosy i padła na matę, wychodząc z rywalizacji na tarczy.

Już w 26. minucie Ángel Baena stanął przed szansą zdobycia bramki. W tej sytuacji jego strzał został zatrzymany przez bramkarza, jednak Hiszpan dopadł ponownie do piłki i tym razem wyłożył ją Ángelowi Rodado, który trafił do pustej siatki.

Jednobramkowe prowadzenie podopiecznych Kazimierza Moskala utrzymało się do przerwy. Wydawało się, że są oni na dobrej drodze do zwycięstwa.

Niestety dla kibiców ekipy spod Wawelu już po zmianie stron zagotowało się w polu karnym przedstawiciela polskiej piłki, a rywal wykorzystał to i doprowadził do wyrównania.

Kiedy spodziewaliśmy się szybkiego odrabiania strat ze strony Wisły, to Słowacy wzięli się za strzelanie. Drugiego gola strzelił Michal Ďuriš.

W 60. minucie fani byli świadkami pięknego trafienia. Philip Azango przymierzył się do uderzenia z powietrza i kropnął za kołnierz golkipera.

Zawodnicy Wisły Kraków już się nie podnieśli i są bliżej odpadnięcia ze zmagań o Ligę Konferencji tuż po zakończeniu udziału w eliminacjach do Ligi Europy.