Wisła Kraków finalizuje transfer środkowego pomocnika

Wisła Kraków finalizuje transfer środkowego pomocnika fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk | Meczyki.pl | Weszlo.com

Nowym zawodnikiem Wisły Kraków zostanie Michal Škvarka - informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Wisła Kraków od początku letniego okna jest niezwykle aktywna na rynku. Do tej pory do drużyny 13-krotnego mistrza Polski dołączyli między innymi Jan Kliment, Dor Hugi oraz Alan Uryga. Okazuje się, że to nie koniec wzmocnień.

W ostatnich dniach informowaliśmy o zainteresowaniu „Białej Gwiazdy” usługami Matěja Hanouska. Strony nie doszły jeszcze do ostatecznego porozumienia, ale rozmowy trwają.

Zamiast tego pod Wawel trafi środkowy pomocnik, o czym informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl. Jego zdaniem finalizowana jest przeprowadzka do Krakowa Michala Škvarki.

Zawodnik, o którego transferze wcześniej informowało Weszlo.com, jest już w drodze do Polski. Wszystko po to, by przejść obligatoryjne testy medyczne. Jeśli te wypadną pomyślnie, to prawdopodobnie złoży on podpis pod umową.

28-latek, który może grać jako środkowy i ofensywny pomocnik, przenosi się do Wisły w ramach transferu bezgotówkowego. Od kilku tygodni pozostaje bowiem bez przynależności klubowej po tym, jak rozwiązał kontrakt z węgierskim Ferencvárosi.

Słowak trafia do „Białej Gwiazdy” na życzenie trenera, Adriána Guľi. 46-latek doskonale zna tego piłkarza jeszcze z MŠK Žiliny i bardzo ceni sobie jego umiejętności.

Jeśli chodzi o poprzedni sezon, to Škvarka rozegrał w nim łącznie 16 spotkań. Jego dorobek to dwa gole i trzy asysty. Swój ostatni mecz zagrał jednak stosunkowo dawno, bo 27 lutego tego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy