Wisła Kraków: Jarosław Królewski skomentował swoją nową rolę w klubie

Wisła Kraków: Jarosław Królewski skomentował swoją nową rolę w klubie fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jarosław Królewski [Twitter]

Jarosław Królewski to nowy tymczasowy prezes Wisły Kraków. Na stanowisku zastąpił Władysława Nowaka i za pośrednictwem Twittera skomentował tę roszadę.

Wisła Kraków ponownie ma problemy i to na wielu płaszczyznach. Obecnie jednak przeciętna forma sportowa to tylko tło potencjalnych zmian na najwyższych szczeblach w klubie. Na razie bowiem nie wiadomo z jakim właścicielem „Biała Gwiazda” przystąpi do rundy wiosennej.

Wszystko wskazuje na to, że dosyć niespodziewanie lada moment formalnie większościowym posiadaczem większościowego pakietu udziałów zostanie Jarosław Królewski. Ma on przygotować klub do potencjalnej sprzedaży.

W związku z tym z posady prezesa zrezygnował Władysław Nowak, a jego miejsce tymczasowo zajął właśnie Królewski. Jak komentuje on tę sytuację?

„Dla mnie to wybitnie trudna sytuacja, jak również decyzje. Nie mogę pozwolić tej sprawie mieć taki koniec i dać bardziej wpaść w kłopoty klubowi, który po prostu kocham. Postaram się nie zaszkodzić, jak najwięcej poukładać przez najbliższe

Nie ma zagrożeń licencyjnych dla Wisły Kraków. Klub został w ostatnich dniach dofinansowany. Tomasz Jażdzyński przyjął moją ofertę, więc scenariusz pełnej odpowiedzialności za klub, o który prosiłem, zrealizuje się. Nie przypuszczałem, że to ja będę go realizował.

Od tej pory pełna odpowiedzialność na mnie. Musimy popracować nad skompletowaniem zespołu zarządzającego. Moja rola w zarządzie mam nadzieje, że jest tymczasowa i głównie niezbędna to zamknięcia procesu licencyjnego. Więcej informacji wkrótce.

Każda osoba a w szczególności takie jak Władysław Nowak oraz Tomasz Jażdzyński zasługują na wielki szacunek za każdą pomoc udzieloną klubowi w trakcie ostatnich lat i myślę, że nie raz udzielą jej w różnej formie w przyszłości. Tyle moich komentarzy w gorącym temacie” - napisał na Twitterze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy