Wisła Kraków: Kiko Ramirez przyznaje. „Dlatego wróciłem do Wisły Kraków”

Wisła Kraków: Kiko Ramirez przyznaje. „Dlatego wróciłem do Wisły Kraków” fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wprost

Wisła Kraków spisuje się w rundzie wiosennej znakomicie i awansowała w tabeli już na trzecie miejsce. Duża w tym zasługa dyrektora sportowego Kiko Ramireza, który o powodach powrotu pod Wawel opowiedział w rozmowie z „Wprost”.

Wisła Kraków to rewelacja rundy wiosennej Ekstraklasy. Ekipa, za której wyniki odpowiada Radosław Sobolewski, zajmuje w tabeli trzecie miejsce i jest na dobrej drodze do awansu.

Za sukcesem stoją oczywiście piłkarza i sztab szkoleniowy, ale i klubowe władze, które w zimie tchnęły w ten zespół nowego ducha. Mowa tu o prezesie Jarosławie Królewskim oraz dyrektorze sportowym Kiko Ramirezie.

Drugi z nich ma ogromny wpływ na politykę transferową spadkowicza z Ekstraklasy. Dlaczego wrócił pod Wawel? O tym opowiedział w rozmowie z „Wprost”.

- Bo Wisła Kraków wiele dla mnie znaczy, a miała problemy. Tutaj zawsze czułem się szanowany i byłem zadowolony z mojej pracy. Czułem, że ten klub mnie wzywa i potrzebuje mojej pomocy. Uznałem, iż jestem w stanie to zrobić i przede wszystkim, że wiem, jak to zrobić.

- Kiedy pracowałem tu jako trener, otrzymałem od kibiców dużo miłości i wsparcia ze strony ludzi związanych z Wisłą. Oni zawsze stali po mojej stronie. Teraz otrzymałem szansę, aby dokończyć robotę i jestem z tego powodu zadowolony - stiwierdził.

Cały wywiad Kiko Ramireza dla „Wprost” można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy