Wisła Kraków: Kluczowe dni dla klubu. Tajemniczy komunikat Jarosława Królewskiego!

Wisła Kraków: Kluczowe dni dla klubu. Tajemniczy komunikat Jarosława Królewskiego!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jarosław Królewski (Twitter)

Jarosław Królewski był jednym z tych, który blisko rok temu uratował „Białą Gwiazdę” od ogłoszenia bankructwa. Wisła Kraków boryka się jednak nadal z dużymi problemami i najbliższe dni okażą się kluczowe dla jej dalszej przyszłości.

Wiele na to wskazuje, że ekipa z województwa małopolskiego znów zbliża się nad skraj przepaści. Drużyna prowadzona przez Macieja Stolarczyka prezentuje się grubo poniżej oczekiwań, o czym świadczy fakt, że dotychczas czternastu rozegranych meczach zgromadziła na swoim koncie zaledwie jedenaście punktów i zajmuje miejsce w strefie spadkowej.

W krakowskim środowisku nie brakuje głosów mówiących o tym, że 47-latek pożegna się wkrótce z posadą szkoleniowca „Białej Gwiazdy”. Może o tym świadczy między innymi komunikat opublikowany przez Jarosława Królewskiego na Twitterze.

„Po dzisiejszych rozmowach, jedno jest pewne, najbliższe 2-3 tygodnie zadecydują o przyszłości w Wiśle Kraków wielu aspektach jej działalności, oraz głównym w walce o jej przetrwanie i funkcjonowanie” - napisał biznesmen i właściciel firmy Sinerise, który jest jednym z trzech głównych udziałowców w ekstraklasowym klubie u boku Jakuba Błaszczykowskiego i Tomasza Jażdżyńskiego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy