Wisła Kraków: Kluczowe dni dla klubu. Tajemniczy komunikat Jarosława Królewskiego!

Wisła Kraków: Kluczowe dni dla klubu. Tajemniczy komunikat Jarosława Królewskiego!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jarosław Królewski (Twitter)

Jarosław Królewski był jednym z tych, który blisko rok temu uratował „Białą Gwiazdę” od ogłoszenia bankructwa. Wisła Kraków boryka się jednak nadal z dużymi problemami i najbliższe dni okażą się kluczowe dla jej dalszej przyszłości.

Wiele na to wskazuje, że ekipa z województwa małopolskiego znów zbliża się nad skraj przepaści. Drużyna prowadzona przez Macieja Stolarczyka prezentuje się grubo poniżej oczekiwań, o czym świadczy fakt, że dotychczas czternastu rozegranych meczach zgromadziła na swoim koncie zaledwie jedenaście punktów i zajmuje miejsce w strefie spadkowej.

W krakowskim środowisku nie brakuje głosów mówiących o tym, że 47-latek pożegna się wkrótce z posadą szkoleniowca „Białej Gwiazdy”. Może o tym świadczy między innymi komunikat opublikowany przez Jarosława Królewskiego na Twitterze.

„Po dzisiejszych rozmowach, jedno jest pewne, najbliższe 2-3 tygodnie zadecydują o przyszłości w Wiśle Kraków wielu aspektach jej działalności, oraz głównym w walce o jej przetrwanie i funkcjonowanie” - napisał biznesmen i właściciel firmy Sinerise, który jest jednym z trzech głównych udziałowców w ekstraklasowym klubie u boku Jakuba Błaszczykowskiego i Tomasza Jażdżyńskiego.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy