Wisła Kraków: Konrad Gruszkowski z twardą deklaracją. „Nigdy w życiu nie zagrałbym w Cracovii”

Wisła Kraków: Konrad Gruszkowski z twardą deklaracją. „Nigdy w życiu nie zagrałbym w Cracovii” fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Weszlo.com

Defensor Wisły Kraków Konrad Gruszkowski udzielił wywiadu dla Weszlo.com, w którym poruszył kilka interesujących kwestii.

Choć Wisła Kraków spisuje się w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań, to tego samego nie można powiedzieć o Konradzie Gruszkowskim. Defensor ma za sobą całkiem niezły okres.

Starania tego zawodnika doceniał między innymi Maciej Stolarczyk. Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 powoływał obrońcę na mecze eliminacji do Mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej.

Jak swoją dyspozycję ocenił sam zainteresowany?

- Zdaję sobie sprawę, że nie gram równo. Mam bardzo dobre mecze, ale też słabe. Żeby dobić do optymalnego poziomu Ekstraklasy, żeby grać solidnie przez dłuższy czas, trochę jeszcze mi brakuje - przyznaje.

Defensor wypowiedział się także na temat walki o utrzymanie i wspomniał o swoich przeczuciach co do przyszłości drużyny.

- Każdy pracuje na treningach tak, żeby to wystarczyło na utrzymanie. W ostatnich meczach czasami nie mieliśmy szczęścia, głupio traciliśmy punkty. Na własne życzenie utrudniliśmy swoją sytuację. Ale wierzę, że ostatnie mecze w sezonie dadzą nam utrzymanie, a my zrobimy wszystko, żeby tak się stało. Jak to w ogóle brzmi… Nie zakładamy scenariusza spadku - dodał.

Czy jest możliwe, aby Konrad Gruszkowski trafił kiedyś do Cracovii?

- Nigdy w życiu! Nie mógłbym wjechać do mojego miasteczka. Tam ode mnie wszyscy jeździli na Wisłę - stwierdził.

Cały wywiad 21-latka dla weszlo.com można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy