Wisła Kraków ma problem. Agent piłkarza: Hyballa to szaleniec

Wisła Kraków ma problem. Agent piłkarza: Hyballa to szaleniec fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Interia.pl

Wisła Kraków ma problem z Timem Hallem. Teraz sytuację jeszcze dodatkowo zaostrzył przedstawiciel agencji menadżerskiej PROhorizons Group, który udzielił wypowiedzi „Interii”.

Kilka dni temu Wisła Kraków poinformowała o parafowaniu umowy z reprezentantem Luksemburga, Timem Hallem. W klubie zastrzegano, że zawodnik był pod ich obserwacją od ponad roku.

Wydawało się, że defensor zastąpi w nowej drużynie Lukasa Klemenza, który postanowił kontynuować swoją karierę w węgierskim Budapest Honvéd. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna.

Media informowały w ostatnich dniach, że 23-latek nie uczestniczy w zajęciach z zespołem. Powodem miały być zbyt ciężkie treningi, które zaserwował swoim zawodnikom szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”, Peter Hyballa.

Pojawiły się też informacje sugerujące konflikt między zawodnikiem a trenerem. Jego następstwem miało być rozwiązanie umowy z piłkarzem.

Teraz do sprawy odniósł się jeden z przedstawicieli agencji PROhorizons Group, do której należy Hall. W rozmowie z „Interią” zaatakował niemieckiego szkoleniowca Wisły.

- Hyballa to szaleniec i niewyedukowana osoba. Proszę skontaktować się z poprzednimi klubami Tima oraz tego trenera i wtedy okaże się, kto jest profesjonalistą, a kto zawsze zostawiał za sobą problemy. Tim uważa, że Wisła jest dobrym klubem z dobrym zarządem, ale jej jedynym kłopotem jest ten facet. On jest jak wirus w zdrowym ciele - przyznaje.

- To bzdura, że nie jest przygotowany. Tim znajduje się w dobrej formie, przecież w Portugalii trenował ze swoim poprzednim klubem Gil Vicente. Parę tygodniu temu mieli tam nawet testy szybkościowe i Tim był jednym z najszybszych obrońców - dodaje.

Agent został również zapytany, co w takim przypadku stanie się z umową zawodnika.

- Zobaczymy, ale nie ma mowy o pracy z takim egocentrycznym i szkodliwym trenerem. Wielu zawodników tak myśli, ale nie mają odwagi o tym powiedzieć - zakończył.

23-letni środkowy obrońca Tim Hall trafił do Wisły Kraków z portugalskiego Gil Vicente.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy