Wisła Kraków nie ściągnie Turgemana. OFICJALNIE: Izraelczyk związał się z nowym klubem

Wisła Kraków nie ściągnie Turgemana. OFICJALNIE: Izraelczyk związał się z nowym klubem fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hapoel Haifa

Alon Turgeman został zaprezentowany, jako nowy nabytek Hapoelu Haifa.

29-latek był w ostatnich tygodniach przedmiotem wielu spekulacji medialnych. Napastnika łączono bowiem z krakowską Wisłą. Pojawiały się nawet informacje, mówiące o tym, że przejdzie on lada moment testy medyczne.

Ostatecznie okazało się jednak, że strony nie doszły do porozumienia, a Turgeman nie przejdzie w Polsce żadnych badań i obierze zupełnie inny kierunek.

Izraelczyk postanowił, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla niego powrót do ojczyzny. Od teraz reprezentuje barwy tamtejszego Hapoelu Haifa.

Szczegóły porozumienia, na mocy którego opuścił on Austrię Wiedeń, nie są znane. Wiadomo natomiast, że jego kontrakt z nowym pracodawcą będzie ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Dla 29-latka jest to powrót do klubu, w którym grał w sezonie 2017/2018. W jego barwach zaliczył łącznie 40 spotkań, w których strzelił 17 bramek. Do swojego dorobku dorzucił trzy asysty.

Turgeman jest doskonale znany polskim kibicom. W rundzie wiosennej poprzednich rozgrywek był związany ze wspomnianą „Białą Gwiazdą”.

Dla ekipy z Reymonta 22 zanotował dziewięć meczów, strzelając sześć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy