Wisła Kraków: Nowy klub Uroša Radakovicia [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Nowy klub Uroša Radakovicia [OFICJALNIE] fot. Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arsieniał Tuła

Uroš Radaković przenosi się do Rosji, gdzie będzie reprezentował barwy Arsienału Tuła.

Rundę wiosenną poprzedniego sezonu Radaković spędził na wypożyczeniu w Wiśle Kraków. W kilku spotkaniach spisał się naprawdę solidnie, ale nie wystarczyło to do tego, by na stałe zakotwiczyć w Ekstraklasie.

Jego umowa ze Spartą Praga wygasła 30 czerwca i władze czeskiego klubu nie były skore do tego, by kontynuować współpracę. To doprowadziło do tego, że Serb musiał rozejrzeć się za nowym klubem.

Od teraz będzie występował w Arsienału Tuła, do którego przenosi się w ramach wolnego transferu. Strony doszły do porozumienia ważnego do 30 czerwca 2023 roku.

Sprowadzono go w miejsce kontuzjowanego Tarasa Burłaka.

Radaković to wychowanek Crvenej zvezdy. W swojej karierze był też związany między innymi z Bologną, Sigmą Ołomuniec oraz Astaną i wspomnianą Spartą Praga.

Na polskich boiskach rozegrał sześć meczów i strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy