Wisła Kraków osłabiona - nowa twarz w gronie kontuzjowanych. Siedem absencji [OFICJALNIE]

Wisła Kraków osłabiona - nowa twarz w gronie kontuzjowanych. Siedem absencji [OFICJALNIE] fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | Wisła Kraków

Wisła Kraków zmierzy się z Puszczą Niepołomice. W tym meczu trener Radosław Sobolewski nie będzie mógł skorzystać z usług siedmiu zawodników. Do grona kontuzjowanych dołączył Vullnet Basha.

Wisła Kraków zaliczyła w 2023 roku serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Podopieczni Radosława Sobolewskiego nie zamierzają się zatrzymywać i zrobią wszystko, by dorzucić do tej puli kolejny triumf.

Przed zespołem spod Wawelu niełatwe zadanie, bo rywalem będzie Puszcza Niepołomice.

Ostatnia potyczka ligowa zakończyła się porażką spadkowicza z Ekstraklasy w stosunku 2-3. A jak będzie tym razem? Przekonamy się w sobotę.

Już teraz natomiast wiadomo, że Radosław Sobolewski nie będzie mógł skorzystać z usług siedmiu zawodników.

Tak, jak poprzednio w kadrze meczowej zabraknie Alana Urygi, Piotra Starzyńskiego, Konrada Gruszkowskiego, Igora Sapały, Patryka Plewki, a także Kamila Brody i Vullneta Bashy.

Wydaje się, że najbardziej dotkliwa jest obecnie absencja Albańczyka.

Ten ostatnio znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Chrobrym Głogów, ale nie wystąpił. Ostatnio natomiast nie trenował i dopiero wraca po kłopotach.

Na pełnych obrotach ma zacząć ćwiczyć już w następnym tygodniu.

Początek sobotniego starcia Puszczy Niepołomice z Wisłą Kraków o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy