Wisła Kraków: Radosław Sobolewski zdradza. „Nad tym obecnie pracujemy”

Wisła Kraków: Radosław Sobolewski zdradza. „Nad tym obecnie pracujemy” fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków i Chrobry Głogów zagrają w sobotnie popołudnie, a przed meczem udział w konferencji prasowej wziął trener Radosław Sobolewski.

Wisła Kraków i Chrobry Głogów to ciekawie zapowiadająca się para w ramach 25. kolejki pierwszej ligi. Podopieczni Radosława Sobolewskiego mają z przyjezdnymi rachunki do wyrównania za mecz rundy jesiennej.

Czy tym razem „Biała Gwiazda” będzie w stanie wygrać?

O tym trener Sobolewski opowiadał na piątkowej konferencji prasowej.

- Trenerzy zespołów przeciwnych też nas analizują i wiedzą, w jaki sposób gramy. Oczywiste więc jest, że musimy szukać różnych rozwiązań taktycznych, bo nie możemy być jednowymiarowi. Wręcz przeciwnie, chcemy zaskakiwać rywali, dlatego pracujemy nad tym, by trudniej było nas rozgryźć.

- Pamiętamy mecz w Głogowie, gdzie przegraliśmy i teraz chcemy się zrewanżować. Przygotowujemy się jednak tak, jak do każdego innego spotkania. Musimy być skupieni, zmobilizowani i zdeterminowani, aby wygrać i zdobyć kolejne trzy punkty - dodał.

Początek spotkania Wisły Kraków z Chrobrym Głogów o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy