Wisła Kraków: Radosław Sobolewski zdradza. „Nad tym obecnie pracujemy”

Wisła Kraków: Radosław Sobolewski zdradza. „Nad tym obecnie pracujemy” fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków i Chrobry Głogów zagrają w sobotnie popołudnie, a przed meczem udział w konferencji prasowej wziął trener Radosław Sobolewski.

Wisła Kraków i Chrobry Głogów to ciekawie zapowiadająca się para w ramach 25. kolejki pierwszej ligi. Podopieczni Radosława Sobolewskiego mają z przyjezdnymi rachunki do wyrównania za mecz rundy jesiennej.

Czy tym razem „Biała Gwiazda” będzie w stanie wygrać?

O tym trener Sobolewski opowiadał na piątkowej konferencji prasowej.

- Trenerzy zespołów przeciwnych też nas analizują i wiedzą, w jaki sposób gramy. Oczywiste więc jest, że musimy szukać różnych rozwiązań taktycznych, bo nie możemy być jednowymiarowi. Wręcz przeciwnie, chcemy zaskakiwać rywali, dlatego pracujemy nad tym, by trudniej było nas rozgryźć.

- Pamiętamy mecz w Głogowie, gdzie przegraliśmy i teraz chcemy się zrewanżować. Przygotowujemy się jednak tak, jak do każdego innego spotkania. Musimy być skupieni, zmobilizowani i zdeterminowani, aby wygrać i zdobyć kolejne trzy punkty - dodał.

Początek spotkania Wisły Kraków z Chrobrym Głogów o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy