Wisła Kraków: Radosław Sobolewski zdradza tajemnicę przemiany „Białej Gwiazdy”

Wisła Kraków: Radosław Sobolewski zdradza tajemnicę przemiany „Białej Gwiazdy” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Wisła Kraków spisuje się w rundzie wiosennej znakomicie, a o powodach przemiany „Białej Gwiazdy” w rozmowie z portalem Meczyki.pl opowiedział trener Radosław Sobolewski.

Wisła Kraków jest w rundzie wiosennej klasą samą w sobie. Zespół, za którego wyniki odpowiada Radosław Sobolewski, wygrał sześć kolejnych spotkań i coraz śmielej zmierza po awans do Ekstraklasy.

Obecnie ekipa spod Wawelu zajmuje w pierwszej lidze trzecie miejsce.

Nie ma wątpliwości, że 13-krotny mistrz Polski w rundzie wiosennej radzi sobie zdecydowanie lepiej, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Gdzie leżał problem? O tym w rozmowie z Samuelem Szczygielskim na łamach portalu Meczyki.pl opowiadał Radosław Sobolewski.

- Ja myślę, że zdiagnozowaliśmy odpowiednio problemy w drużynie, ale również i w klubie. Odpowiednio zareagowaliśmy na te problemy i myślę, że to ta wspólna praca wszystkich ludzi związanych z klubem i pracujących w nim doprowadziła do tego, że możemy się cieszyć z takiego początku - twierdzi.

- Gdzieś tam to było zaplanowane, mieliśmy pewną strategię na pewne rzeczy. Analizowaliśmy powoli, czego nam brakuje. Staraliśmy się to wdrażać i to jest najważniejsze. To naprawdę bardzo mocno cieszy, że ta praca przynosi efekt - dodał.

Cały wywiad Samuela Szczygielskiego z Radosławem Sobolewskim można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy