Wisła Kraków: Radosław Sobolewski zdradza tajemnicę przemiany „Białej Gwiazdy”

Wisła Kraków: Radosław Sobolewski zdradza tajemnicę przemiany „Białej Gwiazdy” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Wisła Kraków spisuje się w rundzie wiosennej znakomicie, a o powodach przemiany „Białej Gwiazdy” w rozmowie z portalem Meczyki.pl opowiedział trener Radosław Sobolewski.

Wisła Kraków jest w rundzie wiosennej klasą samą w sobie. Zespół, za którego wyniki odpowiada Radosław Sobolewski, wygrał sześć kolejnych spotkań i coraz śmielej zmierza po awans do Ekstraklasy.

Obecnie ekipa spod Wawelu zajmuje w pierwszej lidze trzecie miejsce.

Nie ma wątpliwości, że 13-krotny mistrz Polski w rundzie wiosennej radzi sobie zdecydowanie lepiej, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Gdzie leżał problem? O tym w rozmowie z Samuelem Szczygielskim na łamach portalu Meczyki.pl opowiadał Radosław Sobolewski.

- Ja myślę, że zdiagnozowaliśmy odpowiednio problemy w drużynie, ale również i w klubie. Odpowiednio zareagowaliśmy na te problemy i myślę, że to ta wspólna praca wszystkich ludzi związanych z klubem i pracujących w nim doprowadziła do tego, że możemy się cieszyć z takiego początku - twierdzi.

- Gdzieś tam to było zaplanowane, mieliśmy pewną strategię na pewne rzeczy. Analizowaliśmy powoli, czego nam brakuje. Staraliśmy się to wdrażać i to jest najważniejsze. To naprawdę bardzo mocno cieszy, że ta praca przynosi efekt - dodał.

Cały wywiad Samuela Szczygielskiego z Radosławem Sobolewskim można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy