Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy”

Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazeta Krakowska

Rafał Boguski po zakończeniu sezonu pożegna się z Wisłą Kraków - informuje „Gazeta Krakowska”.

„Biała Gwiazda” nie wydała jeszcze komunikatu w tej sprawie, ale zdaniem powyższego źródła sprawa jest przesądzona. Wygasający 30 czerwca kontrakt Boguskiego nie zostanie przedłużony. Na temat takiego scenariusza spekulowało się już od pewnego czasu. Formalnie piłkarz miał dowiedzieć się o tym w trakcie czwartkowej rozmowy z Dawidem Błaszczykowskim.

Boguski trafił do Wisły w 2006 roku. W 2008, 2009 i 2011 sięgnął z nią po tytuł mistrza Polski. Łącznie przywdziewał trykot krakowskiego zespołu 373 razy. Zdobył 64 bramki i zanotował 48 asyst.

Jeśli chodzi o trwający sezon, grający na kilku pozycjach zawodnik zaliczył dziewięć występów w Ekstraklasie, spędzając na boiskach raptem 100 minut. W lutowym starciu z Wisłą Płock (3:1) strzelił dwa gole.

„Gazeta Krakowska” podkreśla, że 36-latek nie planuje wieszać butów na kołku i wkrótce rozpocznie poszukiwania nowego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy