Wisła Kraków rozpoczyna przygotowania bez Yawa Yeboaha. Ghańczyk o krok od transferu

Wisła Kraków rozpoczyna przygotowania bez Yawa Yeboaha. Ghańczyk o krok od transferu fot. Tomasz Folta / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info I Jacob Myers

Wisła Kraków rozpoczęła dziś przygotowania do rundy wiosennej. Na badaniach poprzedzających pierwsze treningi zabrakło między innymi Yawa Yeboaha. Jest to spowodowane jego przenosinami do Major League Soccer, o czym informujemy od kilku dni.

Środa to dzień, w którym to przygotowania do rundy wiosennej zainaugurowała Wisła Kraków. Jak na razie w formie tradycyjnych badań, które poprzedzą treningi, a następnie wylot do tureckich Belek na obóz.

W Myślenicach zabrakło dziś Krystiana Wachowiaka, Przmysława Zdybowicza, Aschrafa El Mahdiouiego oraz Yawa Yeboaha.

Pierwsi dwaj udadzą się wkrótce na wypożyczenia, Holender przebywa na przymusowej kwarantannie, z kolei Ghańczyk jest o krok od opuszczenia drużyny 13-krotnych mistrzów Polski, o czym informujemy zresztą od kilku dni.

Wszystko wskazuje na to, że skrzydłowy zamieni Wisłę Kraków na Major League Soccer, a jego nową drużyną będzie prawdopodobnie Columbus Crew. Kwota transferu zbliży się do półtora miliona euro.

W nowym zespole Yeboah nie powinien czuć się osamotniony, bo na początku będzie mógł liczyć na swojego rodaka Jonathana Mensaha.

24-letni Yeboah rozegrał w tym sezonie łącznie 22 mecze, a jego dorobek to sześć goli i trzy asysty.

AKTUALIZACJA: Jacob Myers uważa, że zawodnik podpisał już umowę z Columbus Crew.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy