Wisła Kraków: Sebastian Ring blisko nowego klubu

Wisła Kraków: Sebastian Ring blisko nowego klubu fot. Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Piotrowicz [Twitter]

Były zawodnik Wisły Kraków Sebastian Ring wkrótce powinien zasilić Amiens - informuje na Twitterze Piotr Piotrowicz.

Sebastian Ring to zawodnik, który trafił do Wisły Kraków w zimowym oknie transferowym i miał być interesującą alternatywą pod kątem wzmocnienia lewej strony bloku defensywnego.

Tak się jednak nie stało, ponieważ 27-latek nie był w stanie przebić się do podstawowego składu. Nie pomogła mu nawet zmiana trenera i przybycie Jerzego Brzęczka.

Licznik występów Ringa pod Wawelem zatrzymał się zatem raptem na sześciu. W tym czasie Szwed zdołał strzelić jednego gola w przegranej rywalizacji przeciwko Wiśle Płock (3-4).

Jego kontrakt miał wprawdzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku, ale ze względu na spadek z Ekstraklasy, władze klubu postanowiły skorzystać z opcji i rozwiązały z nim umowę.

Gdzie zatem trafi w kolejnym sezonie Szwed? Jak informuje Piotr Piotrowicz, jego nowym pracodawcą będzie Amiens, a w ciągu kilku najbliższych dni powinniśmy spodziewać się oficjalnej prezentacji w tej sprawie.

Przyszły pracodawca 27-latka to czternasta siła zaplecza francuskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy