Wisła Kraków szykuje transferowy dzień. Wśród nabytków między innymi były młodzieżowy reprezentant Polski

Wisła Kraków szykuje transferowy dzień. Wśród nabytków między innymi były młodzieżowy reprezentant Polski fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków rozpoczęła już letnią ofensywę transferową po spadku z Ekstraklasy. W najbliższym czasie, nawet w poniedziałek, możemy spodziewać się serii komunikatów o nowych zawodnikach.

Wisła musi przebudować kadrę na warunki I ligi, stąd kolejne informacje o odejściach, ale też coraz więcej o transferach do klubu.

Jednym z następnych nabytków krakowian będzie Igor Łasicki, w przeszłości reprezentant Polski na poziomie juniorskim i młodzieżowym. Przejdzie on w poniedziałek testy medyczne, po których powinien podpisać umowę.

26-letni środkowy obrońca ostatnie lata spędził w Wiśle Płock i Pogoni Szczecin, z którą właśnie wygasa mu kontrakt. Wcześniej piłkarskie szlify zbierał we Włoszech między innymi w Napoli, które ściągnęło go w 2012 roku, jednak głównie wypożyczało do niższych lig. W pierwszym zespole zanotował tylko jeden mecz w Serie A.

Łasicki ma za sobą bardzo nieudany sezon w Pogoni, podczas którego zaliczył tylko pięć meczów na poziomie Ekstraklasy, dlatego strony nie był zainteresowane kontynuowaniem współpracy.

W kolejce do ogłoszenia czekają też przygotowane w zasadzie już transfery Michała Żyry (tutaj pisaliśmy więcej o tej sprawie) oraz Bartosza Jarocha, którym zainteresowanie ze strony Wisły ostatnio anonsował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Prowadzone są negocjacje mniej i bardziej zaawansowane w kilku innych tematach, więc kibice Wisły Kraków na pewno w najbliższych dniach nie będą narzekali na nudę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy