Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy

Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy fot. Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: zaryalg.com

Tim Hall znajduje się na celowniku Zorii Ługańsk, o czym informuje portal „zaryalg.com”.

W połowie stycznia Wisła Kraków poinformowała o pozyskaniu Tima Halla. Luksemburczyk przeniósł się do Polski z Gil Vicente na zasadzie transferu definitywnego i miał wzmocnić defensywę krakowskiego klubu.

Długo jednak pod Wawel miejsca nie zagrzał, ponieważ po blisko dwóch tygodniach zarówno on, jak i klubowe władze doszły do wniosku, że najlepsze będzie rozwiązanie umowy.

Rzekomym powodem takiego obrotu spraw miały być nie najlepsze relacje piłkarza z obecnym trenerem „Białej Gwiazdy”, Peterem Hyballą.

Mogło się wydawać, że po tej sytuacji Hall długo będzie rozglądał się za nowym pracodawcą. Okazuje się jednak, że zaraz po pożegnaniu z Wisłą Kraków, spłynęła do niego oferta z innego klubu.

Zdaniem ukraińskich mediów 23-latek otrzymał propozycję dołączenia do Zorii Ługańsk. Sam piłkarz nie podjął jeszcze żadnej decyzji.

Wspomniana ekipa to uczestnik tegorocznej edycji Ligi Europy. W fazie grupowej zajęła ona trzecie miejsce, ustępując Leicester City i Bradze.

Jeśli chodzi natomiast o rozgrywki ligowe, Zoria okupuje na ten moment czwartą lokatę.

W razie przenosin Halla do wspomnianej drużyny będzie to jego powrót na Ukrainę. W przeszłości miał on bowiem okazję reprezentować barwy Karpat Lwów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy