Wisła Kraków wreszcie znalazła dyrektora sportowego?!

Wisła Kraków wreszcie znalazła dyrektora sportowego?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński | WP Sportowe Fakty

Artur Płatek może zostać dyrektorem Wisły Kraków, o czym informuje Piotr Koźmiński.

W Wiśle Kraków dzieje się w ostatnich dniach bardzo dużo. Najpierw na światło dzienne wyszły informacje sugerujące o konflikcie pomiędzy Peterem Hyballą a zawodnikami. Ostatecznie doszło do tego, że szkoleniowiec został w piątek zwolniony.

Wkrótce powinniśmy poznać jego następcę. Coraz więcej jest przesłanek ku temu, że zostanie nim Radosław Sobolewski. 44-latek od kilku tygodni pozostaje bez pracy po tym, jak rozstał się z Wisłą Płock.

Okazuje się jednak, że nie tylko on może trafić wkrótce pod Wawel. Być może „Biała Gwiazda” w końcu upora się z problemem braku dyrektora sportowego.

Tak przynajmniej twierdzi Piotr Koźmiński, którego zdaniem Wisła Kraków jest o krok od zatrudnienia na tym stanowisku Artura Płatka.

50-latek, który obecnie jest dyrektorem sportowym Górnika Zabrze i skautem Borussii Dortmund, otrzymał już stosowną ofertę w tej sprawie.

Jego kontrakt z obecnym pracodawcą jest wprawdzie ważny jeszcze przez rok, ale ze względu na napięte stosunki między nim a Marcinem Broszem może on opuścić klub z województwa śląskiego. Wkrótce powinniśmy poznać jego decyzję.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy