Wisła Kraków wzmocniona na finisz sezonu. Trzech ważnych zawodników wraca do treningów [OFICJALNIE]

Wisła Kraków wzmocniona na finisz sezonu. Trzech ważnych zawodników wraca do treningów [OFICJALNIE] fot. Piotr Homel / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków w sobotę zmierzy się z Ruchem Chorzów. Przed tym spotkaniem trener Radosław Sobolewski poinformował, że od przyszłego tygodnia do treningów indywidualnych wracają trzej ważni zawodnicy.

Wisła Kraków zajmuje w tabeli pierwszej ligi drugie miejsce i jest na dobrej drodze do tego, by zasilić stawkę Ekstraklasy.

Choć 13-krotny mistrz Polski spisuje się w ostatnim czasie bardzo dobrze, to nadal nie może być pewny awansu. Kluczowe starcia dopiero przed podopiecznymi Radosława Sobolewskiego.

Już w sobotę jego podopieczni zmierzą się z Ruchem Chorzów.

Przed tym spotkaniem szkoleniowiec spotkał się z dziennikarzami, gdzie podzielił się dobrą informacją.

Od przyszłego tygodnia do treningów indywidualnych mają wrócić kontuzjowani w ostatnim czasie zawodnicy, a są nimi Alan Uryga, Jakub Błaszczykowski oraz Igor Sapała.

Na razie nie wiadomo, jednak kiedy ujrzymy ten tercet na boisku.

Początek sobotniego spotkania pomiędzy Ruchem Chorzów a Wisłą Kraków punktualnie o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy