Wisła Kraków: Yaw Yeboah coraz bliżej odejścia. Jest nowy faworyt wyścigu!

Wisła Kraków: Yaw Yeboah coraz bliżej odejścia. Jest nowy faworyt wyścigu! fot. Tomasz Folta / PressFocus
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info | Michał Matlak

Jak udało nam się ustalić, w tej chwili liderem w wyścigu o sprowadzenia Yawa Yeboaha jest DC United.

W ostatnich dniach bardzo dużo mówiło się o przyszłości Yawa Yeboaha, a ghańskie media informowały o jego ewentualnych przenosinach do meksykańskiego Atlético San Luis. Jak udało nam się ustalić przy pomocy Michała Matlaka, te rozmowy rzeczywiście były, ale na ten moment temat jest martwy.

Dlaczego? Z propozycją zjawił się bowiem inny klub. Z pozyskanych przez nas informacji wynika, że skrzydłowy Wisły Kraków może zakotwiczyć w Major League Soccer, gdzie duże zainteresowanie jego usługami przejawia DC United.

Skauci tego klubu od jakiegoś czasu przyglądali się 24-latkowi i są pod wrażeniem jego umiejętności. Do tego stopnia, że chcą, by ten wylądował wkrótce w Stanach Zjednoczonych. Do decydujących rozmów ma dojść pod koniec tego tygodnia.

Co, jeśli strony się nie dogadają? Ghańczyk ma wielu zalotników, a ci pochodzą przede wszystkim z Turcji, ale też i z Meksyku. Agencja, która odpowiada za jego interesy, ma jednak dobre kontakty za oceanem i to właśnie tam chce ulokować swojego podopiecznego.

Na jaki zarobek może liczyć Wisła Kraków? Ten prawdopodobnie nie przekroczy 1,3 miliona euro. To dosyć pokaźna kwota, która powinna zostać zainwestowana w zimowe wzmocnienia.

24-latek, który trafił pod Wawel z Numancii, rozegrał w tym sezonie 22 mecze, a jego dorobek to sześć goli i trzy asysty.

***

Wisła Kraków: Ile tak naprawdę może być wart Yaw Yeboah?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze? Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy