Wisła Kraków zimą straci najlepszego strzelca?!

Wisła Kraków zimą straci najlepszego strzelca?! fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Janekx89 [Goal.pl]

Luis Fernández może jeszcze w zimie odejść z Wisły Kraków, o czym poinformował Janekx89 na łamach Goal.pl.

Wisła Kraków plasuje się obecnie w tabeli zaplecza Ekstraklasy na dziesiątym miejscu. Celem jest oczywiście awans, ale może być o to dosyć trudno, patrząc na ostatnie poczynania 13-krotnego mistrza Polski.

Jakby tego było mało, jest też wiele perturbacji na szczycie klubu, który boryka się z dużymi problemami finansowymi. Nadal nie ma pewności, kto będzie odpowiadał za przyszłość spółki.

Nie ma wątpliwości, że ta atmosfera niepewności odbija się nie tylko na osobach decyzyjnych, ale też na sztabie szkoleniowym i zawodnikach. Czy w związku z tym ktoś zdecyduje się na zimowy transfer?

Według informacji, które podaje na łamach Goal.pl Janekx89, możliwe jest odejście w styczniu Luisa Fernándeza.

„W ostatnich dniach w Gazecie Krakowskiej pojawiła się informacja, że większościowy pakiet mógłby przejąć Jarosław Królewski, który notabene na swym briefingu z klubem się pożegnał. Z klubu chce odejść zmęczony sytuacją Luis Fernandez, oferowany do innych polskich klubów” - czytamy.

Potencjalny transfer Hiszpana byłby dla Wisły Kraków ogromną stratą. Mowa przecież o drugim najlepszym strzelcu zaplecza Ekstraklasy.

Od początku sezonu 29-latek wystąpił łącznie w 16 meczach, a jego dorobek to dziesięć goli oraz trzy asysty.

Kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy