Wisła reaktywacja. Długi spłacone, Paixao przebadany!

Wisła reaktywacja. Długi spłacone, Paixao przebadany!
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Interia

Marco Paixão przeszedł testy medyczne w Wiśle Kraków.

31-letni napastnik ostatnio był zawodnikiem Sparty Praga, lecz po nieudanych występach w rundzie jesiennej postanowiono zrezygnować z jego usług i dano mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu. Niedawno pojawiły się spekulacje, łączące Portugalczyka z powrotem do Polski. Miał on otrzymać propozycję z Wisły Kraków.

Według "Interia.pl" transfer byłego gracza Śląska Wrocław jest już niemal przesądzony. Dziś przeszedł on testy medyczne, a w najbliższych godzinach ma zostać oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz "Białej Gwiazdy".

Portal informuje też, że należąca do właściciela klubu Bogusława Cupiała firma Tele-Fonika przekazała na konto Wisły pięć milionów złotych. Dzięki temu piłkarze otrzymali zaległe wypłaty. Część z  tych środków zostanie przeznaczona na kolejne wzmocnienia. Niebawem do krakowskiej drużyny ma też wrócić Franciszek Smuda, który według niedawnych doniesień miał objąć funkcję dyrektora sportowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy