Wkrótce nowy klub Bojana Krkicia? Trwają negocjacje!

Wkrótce nowy klub Bojana Krkicia? Trwają negocjacje!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Frank Dell'Apa

Bojan Krkić wkrótce może podjąć nowe wyzwanie.

Hiszpan niegdyś zapowiadał się na wielką gwiazdę, rozegrał w Barcelonie nawet ponad 160 spotkań, ale na dobrą sprawę nie udało mu się spełnić pokładanych w nim oczekiwań. Od czasu odejścia z „Blaugrany” reprezentował barwy takich klubów jak Roma, Milan czy Ajax, ale w żadnym z nich nie zadomowił się na dłużej. Również w Stoke z czasem stracił miejsce w składzie i ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniach w Mainz i Deportivo Alavés. Teraz może go czekać zupełnie nowe wyzwanie.

Transfer napastnika jest dość prawdopodobny, ale wygląda na to, że gracz zmieni nie tylko ligę, ale i kontynent. Według najnowszych informacji 27-latek negocjuje właśnie warunki swoich przenosin do Major League Soccer. Klubem, który stara się o zawodnika jest bostońskie New England Revolution.

Dziennikarz „Boston Globe” Frank Dell'Apa relacjonuje, że Amerykanie zgłosili się do Bojana przed kilkoma dniami, ale na początku rozmów problemem były zarobki piłkarza. Szybko jednak okazało się, że sama gaża nie stanowi jednak aż takiego kłopotu, jak się spodziewano. Dojście do porozumienia może być skomplikowane, ale nie niemożliwe.

Rozmowy trwają i Revolution liczy na ich pozytywne zakończenie. „Revs” walczą o udział w tegorocznych play-offach, a transfer wszechstronnego napastnika może pomóc im w realizacji celu. Dla Bojana z kolei przenosiny za ocean mogą oznaczać szanse na regularne występy w pierwszym składzie, o które ostatnimi czasy było mu trudno.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy