Wkrótce nowy klub Bojana Krkicia? Trwają negocjacje!

Wkrótce nowy klub Bojana Krkicia? Trwają negocjacje! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Frank Dell'Apa

Bojan Krkić wkrótce może podjąć nowe wyzwanie.

Hiszpan niegdyś zapowiadał się na wielką gwiazdę, rozegrał w Barcelonie nawet ponad 160 spotkań, ale na dobrą sprawę nie udało mu się spełnić pokładanych w nim oczekiwań. Od czasu odejścia z „Blaugrany” reprezentował barwy takich klubów jak Roma, Milan czy Ajax, ale w żadnym z nich nie zadomowił się na dłużej. Również w Stoke z czasem stracił miejsce w składzie i ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniach w Mainz i Deportivo Alavés. Teraz może go czekać zupełnie nowe wyzwanie.

Transfer napastnika jest dość prawdopodobny, ale wygląda na to, że gracz zmieni nie tylko ligę, ale i kontynent. Według najnowszych informacji 27-latek negocjuje właśnie warunki swoich przenosin do Major League Soccer. Klubem, który stara się o zawodnika jest bostońskie New England Revolution.

Dziennikarz „Boston Globe” Frank Dell'Apa relacjonuje, że Amerykanie zgłosili się do Bojana przed kilkoma dniami, ale na początku rozmów problemem były zarobki piłkarza. Szybko jednak okazało się, że sama gaża nie stanowi jednak aż takiego kłopotu, jak się spodziewano. Dojście do porozumienia może być skomplikowane, ale nie niemożliwe.

Rozmowy trwają i Revolution liczy na ich pozytywne zakończenie. „Revs” walczą o udział w tegorocznych play-offach, a transfer wszechstronnego napastnika może pomóc im w realizacji celu. Dla Bojana z kolei przenosiny za ocean mogą oznaczać szanse na regularne występy w pierwszym składzie, o które ostatnimi czasy było mu trudno.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy