Włoskie media: Konoplanka w Tottenhamie!

Włoskie media: Konoplanka w Tottenhamie!
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, Jewhen Konoplanka na dniach podpiszę umowę z Tottenhamem.

W niedzielę hiszpańskie "Mundo Deportivo" informowało, że reprezentant Ukrainy miałby trafić do Atlético Madryt, gdzie zastąpiłby Ardę Turana, który odejdzie latem z klubu. Całkiem odmienne informacje na temat przyszłości Ukraińca dochodzą z Włoch.

Tottenhamowi ponoć udało się przekonać 25-letniego skrzydłowego i ten wciągu kilku najbliższych dni ma stawić się w Londynie, gdzie przejdzie testy medyczne przed transferem do ekipy „Kogutów”. Klub z White Hart Lane nie zapłaci za piłkarza ani funta, gdyż umowa zawodnika z Dnipro wygasa w najbliższy wtorek.

Być może już wkrótce zakończy się jedna z najdłuższych sag związanych ze zmianą pracodawcy przez Jewhena Konoplanki. Ukraińcem wcześniej interesowały się, takie zespoły jak Sevilla, Liverpool, Stoke City oraz Atlético.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy