Wojciech Kowalczyk krytykuje zachowanie nowego zawodnika Legii Warszawa. „Kompromitacja. Co tu się odp*erdala?”

Wojciech Kowalczyk krytykuje zachowanie nowego zawodnika Legii Warszawa. „Kompromitacja. Co tu się odp*erdala?” fot. Liga Minus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Liga Minus

Wojciech Kowalczyk wziął udział w programie „Liga Minus”, gdzie wypowiedział się między innymi na temat Marca Guala. Hiszpan, który obecnie występuje w Jagiellonii Białystok, od nowego sezonu będzie grał dla Legii Warszawa.

Legia Warszawa mierzyła się w miniony piątek z Jagiellonią Białystok i wygrała to spotkanie 5-1.

Jedno z trafień zanotował Marc Gual, dla którego bramka miała charakter szczególny. Po sezonie bowiem zasili szeregi stołecznej drużyny, a oficjalna informacja na ten temat pojawiła się bezpośrednio przed wspomnianą rywalizacją.

Hiszpan zachował się po golu niecodziennie, bo przeprosił za niego zgromadzoną tego dnia przy Łazienkowskiej publiczność.

Zachowania atakującego kompletnie nie rozumie Wojciech Kowalczyk, który wypowiedział się na ten temat w programie „Liga Minus”.

- Jak ja widzę, że z bramki strzelonej nie cieszy się Kamil Drygas, to jestem w stanie zrozumieć. Jeśli jednak robi to Marc Gual, to nie wiem dlaczego. Przecież nie bierze pieniędzy z Legii Warszawa.

- Dla mnie to jakieś szaleństwo i totalna głupota. On zarabia pieniądze w Jagiellonii Białystok, to powinien się z tego cieszyć, a nie przepraszać kibiców. Bez względu na wszystko. Co tu się odp*erdala? Jaki dziad. Kompromitacja zawodnika - dodał.

Marc Gual rozegrał w tym sezonie łącznie 31 meczów, a jego dorobek to 15 bramek oraz osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy