Wojciech Szczęsny po porażce z Anglią: To boli, bo przegraliśmy po stałych fragmentach gry

Wojciech Szczęsny po porażce z Anglią: To boli, bo przegraliśmy po stałych fragmentach gry fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Wojciech Szczęsny zabrał głos po porażce Polaków z Anglikami (1-2) w eliminacjach Mistrzostw Świata.

W ramach trzeciej kolejki eliminacji Mistrzostw Świata Polacy mierzyli się na Wembley z Anglikami. Stawką tego meczu było pierwsze miejsce w grupie po marcowych potyczkach.

Lepsi tego dnia okazali się gospodarze, którzy pokonali „Biało-czerwonych” 2-1 za sprawą trafień Harry'ego Kane'a i Harry'ego Maguire'a. Jedynego gola dla podopiecznych Paulo Sousy zdobył natomiast Jakub Moder.

Po meczu do postawy całego zespołu odniósł się bramkarz Polaków, Wojciech Szczęsny.

- Na początku meczu byliśmy zbyt pasywni, dlatego też skończyło się to dla nas stratą bramkową. Później trener wprowadził korekty i nasi wahadłowi grali wyżej, co znacząco nam pomogło. Ostatecznie jednak nie udało nam się wygrać. To boli, bo przegraliśmy po stałych fragmentach gry. Czujemy niedosyt - stwierdził.

- Po meczu selekcjoner powiedział nam, że z odpowiednim podejściem, charakterem i organizacją, potrafimy walczyć z każdym. Niektórzy będą mocniejsi kadrowo, ale my możemy się postawić. Jesteśmy rozczarowani, bo chcemy pokazywać zdecydowanie więcej - dodał.

Polacy kończą marcowe mecze eliminacyjne z czterema punktami na koncie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy