"Wolę transfer do Evertonu niż do Barcelony"

"Wolę transfer do Evertonu niż do Barcelony"
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Mundo Deportivo

Andrij Jarmołenko zaskoczył wielu piłkarskich kibiców.

Ukrainiec, regularnie łączony z przenosinami do najsilniejszych europejskich lig, w ostatnim z udzielonych wywiadów określił własne preferencje klubowe. Okazuje się, że jego wybór jest dość kontrowersyjny, nie kieruje się bowiem ani pieniędzmi, ani renomą ani perspektywą szans na trofea.

- Wolę Everton od Barcelony - stwierdził 26-latek.

Zestawienie tych dwóch ekip nie jest przypadkowe, bowiem ubiegłego lata Anglicy byli bardzo blisko sprowadzenia zawodnika Dynama. Ostatecznie gwiazdor został jednak w Kijowie, ale dalej jest obserwowany przez wielu skautów.

- Oczywiście, można przeprowadzić się do Katalonii, robić sobie selfie z Messim, wrzucać je na Instagrama... Można też otrzymać wielkie pieniądze i być zadowolonym z siebie. Dla mnie są jednak ważniejsze rzeczy - dodał.

- Liczą się występy. Jeśli nie gram dwa razy w tygodniu, nie mam jak wyrzucić z siebie emocji. Mam za dużo energii i jestem nie do wytrzymania - przyznał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy