Wolfsburg nie pytał o Embolo
2015-08-29 13:05:47; Aktualizacja: 10 lat temu
18-letni Breel-Donald Embolo jest już rozchwytywany na rynku transferowym. Podobno ściągnięciem go na Volkswagen-Arena zainteresowani byli działacze VfL Wolfsburg.
Lokalna prasa z Wolfsburga od dłuższego czasu informowała o zainteresowaniu VfL młodym i utalentowanym zawodnikiem. Napastnik pochodzący z Kamerunu miał otrzymać ciekawe propozycje nie tylko z niemieckiej Bundesligi, ale również z Premier League od Tottenhamu. Najkonkretniejsze oferty według niemieckich mediów miały składać "Wilki". Tę informację szybko zdementował dyrektor sportowy FC Basel, Georg Heitz. - Nic mi nie wiadomo o ofercie za Embolo, która miała przyjść z Wolfsburga. Co więcej, nie składali nawet żadnego zapytania - mówił w rozmowie z serwisem Blick.
Wolfsburg nie musiałby się ograniczać finansowo. Za transfery Ivana Perisicia i Kevina de Bruyne ma dostać ponad sto milionów euro. Te pieniądze mogliby zainwestować w kolejnych młodych i perspektywicznych zawodników. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak na to, że Breel-Donald Embolo zostanie na kolejny sezon w FC Basel.


![FIFA szykuje fajerwerki dzień po losowaniu grup Mistrzostw Świata. Specjalne wydarzenie, na którym poznamy terminarz turnieju [OFICJALNIE]](img/photos/112772/170x113/mistrzostwa-swiata.jpg)




![Tak wykończył akcję najdroższy piłkarz w historii Ekstraklasy [WIDEO]. Legia Warszawa nadal bez przełamania](img/photos/113200/170x113/rajovic.jpg)


![FIFA szykuje fajerwerki dzień po losowaniu grup Mistrzostw Świata. Specjalne wydarzenie, na którym poznamy terminarz turnieju [OFICJALNIE]](img/photos/112772/90x60/mistrzostwa-swiata.jpg)




![Tak wykończył akcję najdroższy piłkarz w historii Ekstraklasy [WIDEO]. Legia Warszawa nadal bez przełamania](img/photos/113200/90x60/rajovic.jpg)




