Wolverhampton sprowadzi gwiazdę ligi bułgarskiej?

Wolverhampton sprowadzi gwiazdę ligi bułgarskiej?
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: HITC.com

Wolverhampton nie ustaje w penetracji rynku transferowego, która ma na celu wyszukiwanie potencjalnych wzmocnień zespołu.

Na celowniku popularnych „Wilków” tym razem miał znaleźć się Edwin Gyasi będący aktualnie piłkarzem CSKA Sofia. 27-latek w trwającym sezonie zanotował już trzy asysty, co w dużej mierze przyczyniło się do faktu, iż stołeczna ekipa przewodzi dziś ligowej tabeli.

Zaletą Gyasiego jest możliwość występów na obydwu skrzydłach oraz w środku pomocy, co znacznie zwiększyłoby możliwości rotacji menedżera Wolverhampton w kolejnych meczach Premier League. 

Klub z Molineux Stadium starał się pozyskać Ghańczyka już latem, jednak oferta opiewająca na 500 tysięcy dolarów nie zadowoliła jego pracodawców. Można zakładać więc, iż przy kolejnym podejściu kwota ta znacząco wzrośnie.

Urodzony w Amsterdamie zawodnik do Sofii trafił w lutym bieżącego roku z norweskiego Aalesund. Wcześniej przez wiele lat występował w klubach holenderskich na czele z Rodą Kerkrade oraz Heraclesem Almelo. We wrześniu ubiegłego roku zadebiutował w reprezentacji Ghany, dla której rozegrał jak dotąd pięć spotkań.

Gyasi z aktualnym klubem jest związany kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy