Wolverhampton Wanderers: Yerson Mosquera dołączył do „Wilków” [OFICJALNIE]

Wolverhampton Wanderers: Yerson Mosquera dołączył do „Wilków” [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wolverhampton Wanderers

Yerson Mosquera to nowy nabytek Wolverhampton Wanderers.

20-letni środkowy obrońca podpisał z „Wilkami” kontrakt ważny do 30 czerwca 2026 roku. Zgodnie z doniesieniami mediów Atlético Nacional otrzyma za niego nieco ponad pięć milionów euro.

Kolumbijczyk to wychowanek klubu z Medellín. W jego pierwszej drużynie rozegrał do tej pory 24 spotkania, notując jedno trafienie.

- Obserwujemy Yersona od dłuższego czasu, podobnie jak wiele innych klubów z całej Europy. W tym gronie są również największe zespoły z Premier League. Wszyscy dostrzegają jego potencjał i jakość. Rozmawialiśmy o ścieżce, jaką możemy mu zaproponować i doszedł do wniosku, że projekt „Wilków” pasuje do niego najlepiej. To środkowy obrońca, który jest mocny fizycznie i gra twardo, ale jednocześnie jest bardzo dobry technicznie i opanowany z piłką przy nodze - powiedział dyrektor techniczny Wolverhampton, Scott Sellars.

Defensor jest pierwszym letnim nabytkiem „Wilków”, których nowym trenerem został niedawno Bruno Lage.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy