Wolverhampton wyznaczało potencjalnego następcę Adamy Traoré

Wolverhampton wyznaczało potencjalnego następcę Adamy Traoré
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Stacja Sky Sports informuje, że Lucas Ocampos trafił na radary Wolverhampton Wanderers. Anglicy mieliby przeprowadzić próbę sprowadzenia piłkarza Sevilli w przypadku odejścia Adamy Traoré.

Hiszpan to obok Raúla Jiméneza największa gwiazda „Wilków”, o której pozyskaniu myślą chociażby Juventus, Manchester City czy Liverpool. Zważając na fakt, ekipa z Molineux Stadium chce się zabezpieczyć na wypadek, gdyby ostatecznie skrzydłowy zmienił pracodawcę.

W związku z tym wyznaczono głównego kandydata do zajęcia miejsca Adamy Traoré. Według stacji Sky Sports jest nim Lucas Ocampos.

Argentyńczyk, który jak dotąd trzykrotnie przywdziewał barwy reprezentacyjne, dziesięć dni temu zmierzył się z Wolverhampton Wanderers w bezpośrednim pojedynku i zdobył w tym meczu bramkę na wagę awansu. Teraz miałby wzmocnić zespół Nuno Espírito Santo.

Jak podaje wspomniane źródło, Sevilla za swojego gracza oczekuje 45 milionów euro. To chwilowo jest poza zasięgiem Anglików, ale gdyby istotnie Hiszpan został bohaterem transferu, sytuacja zmieniłaby się o 180 stopni.

Ocampos w sezonie 2019/2020 rozegrał 43 mecze, w których strzelił 17 goli oraz zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy