Wpadka Rooneya. Anglik zatrzymany na lotnisku

Wpadka Rooneya. Anglik zatrzymany na lotnisku
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Erin Hawksworth I Sky Sports

Amerykańskie i brytyjskie media piszą o wpadce Wayne'a Rooneya, która miała miejsce w grudniu.

17 grudnia angielski napastnik został zatrzymany przez Metropolitan Washington Airports Authority (ma swój departament policji) na lotnisku w Waszyngtonie. Powodem było m.in. publiczne przeklinanie. 33-letni piłkarz był wtedy nietrzeźwy.

Rooneya zatrzymano, ale oczywiście szybko został on wypuszczony. Wszystko wskazuje na to, że zapłacił już mandat za wykroczenie (w sumie nieco ponad 100 dolarów). Dodajmy, że kilka dni przed zajściem Anglik przebywał w Arabii Saudyjskiej.

Nie jest to pierwsza tego typu wpadka Rooneya. W 2017 roku, gdy piłkarz występował jeszcze w Evertonie, został zatrzymany przez policję, kierując samochód pod wpływem alkoholu. Koniec końców sąd ukarał go dwuletnim zakazem prowadzenia pojazdów. Zawodnik od razu zaakceptował orzeczenie, dając do zrozumienia, że żałuje tego, co się stało.

Rooney od zeszłego roku jest zawodnikiem DC United. Jego dotychczasowy bilans w koszulce amerykańskiego klubu to 21 występów, 12 goli i sześć asyst.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy