Wpadka Rooneya. Anglik zatrzymany na lotnisku

Wpadka Rooneya. Anglik zatrzymany na lotnisku
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Erin Hawksworth I Sky Sports

Amerykańskie i brytyjskie media piszą o wpadce Wayne'a Rooneya, która miała miejsce w grudniu.

17 grudnia angielski napastnik został zatrzymany przez Metropolitan Washington Airports Authority (ma swój departament policji) na lotnisku w Waszyngtonie. Powodem było m.in. publiczne przeklinanie. 33-letni piłkarz był wtedy nietrzeźwy.

Rooneya zatrzymano, ale oczywiście szybko został on wypuszczony. Wszystko wskazuje na to, że zapłacił już mandat za wykroczenie (w sumie nieco ponad 100 dolarów). Dodajmy, że kilka dni przed zajściem Anglik przebywał w Arabii Saudyjskiej.

Nie jest to pierwsza tego typu wpadka Rooneya. W 2017 roku, gdy piłkarz występował jeszcze w Evertonie, został zatrzymany przez policję, kierując samochód pod wpływem alkoholu. Koniec końców sąd ukarał go dwuletnim zakazem prowadzenia pojazdów. Zawodnik od razu zaakceptował orzeczenie, dając do zrozumienia, że żałuje tego, co się stało.

Rooney od zeszłego roku jest zawodnikiem DC United. Jego dotychczasowy bilans w koszulce amerykańskiego klubu to 21 występów, 12 goli i sześć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy