Wraca temat transferu Jarmołenki

Wraca temat transferu Jarmołenki
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Daily Mail

Andrij Jarmołenko znów jest łączony z transferem do Premier League.

Latem reprezentant Ukrainy był naprawdę blisko przeprowadzki do Evertonu. "Sky Sports" poinformował nawet, że klub z Liverpoolu osiągnął porozumienie z Dynamem Kijów odnośnie kwoty odstępnego i finalizacja transakcji zależała od rozmów z piłkarzem. To właśnie zdanie napastnika miało okazać się decydujące dla niepowodzenia całej operacji.

Brytyjskie media podają, że "The Toffees" ponownie podejmą próbę sprowadzenia 26-latka, który miałby wzmocnić siłę ataku drużyny. Misja będzie teraz jednak dużo trudniejsza, bowiem podczas wcześniejszych negocjacji Jarmołenko miał umowę ważną zaledwie do końca obecnego sezonu, a w październiku przystał na propozycję jej przedłużenia. Nowy kontrakt gwiazdora obowiązuje teraz do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy