Wraca temat transferu Lorenzo Insigne. Potrzeba 80 milionów euro

Wraca temat transferu Lorenzo Insigne. Potrzeba 80 milionów euro
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Il Mattino I Tuttonapoli.net

Zdaniem włoskich mediów Lorenzo Insigne cały czas znajduje się na celowniku Atlético Madryt.

28-letni atakujący Napoli już w przeszłości był łączony z przenosinami do klubu ze stolicy Hiszpanii. Według „Il Mattino” sprawa jest aktualna, a działacze „Rojiblancos” są po rozmowach z zajmującym się interesami piłkarza Mino Raiolą.

Atlético było skłonne zaoferować za Insigne około 55 milionów euro. Madrytczycy usłyszeli już, że jeśli faktycznie chcą mieć go w zespole, muszą zaproponować 80 milionów. Właśnie za taką kwotę prezydent „Azzurrich”, Aurelio De Laurentiis, gotów jest pożegnać się ze swoją gwiazdą.


Nie wiadomo, czy madrytczycy zamierzają spełnić oczekiwania Napoli, czy jednak będą dążyli do obniżenia ostatecznej kwoty potencjalnego transferu. Na razie „Rojiblancos” doszli do wstępnego porozumienia z samym zawodnikiem, któremu zaoferowali pięcioletni kontrakt z wynagrodzeniem na poziomie 6,5 miliona euro rocznie.

W minionym sezonie Insigne rozegrał 41 meczów w barwach Napoli. Strzelił 14 goli i zanotował sześć asyst. W sumie do tej pory wystąpił w koszulce „Azzurrich” 305 razy.  

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy