Wright-Phillips: Mój transfer to efekt przypadku

Wright-Phillips: Mój transfer to efekt przypadku
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Daily Mail

Shaun Wright-Phillips wyjawił, że jego przenosiny do New York Red Bulls stały się faktem z niecodziennego powodu.

Zespół MLS w poniedziałek ogłosił, że jego barwy zasili ten 33-letni pomocnik. Wright-Phillips podziękował trenerowi i zawodnikom za miłe przyjęcie, które przekonało go o słuszności swojej decyzji. 

Były reprezentant Anglii potwierdził, że do Nowego Jorku zawitał ze względu na ślub swojego brata Bradleya, również występującego w zespole ze stolicy. Po uroczystościach były piłkarz Manchesteru City planował wrócić do ojczyzny, by w dalszym ciągu szukać klubu.

- Przedstawiciel klubu zadzwonił do mnie, gdy byłem na lotnisku. Zaoferowano mi trenowanie z zespołem w celu zachowania formy, a reszta potoczyła się sama. Od razu poczułem silny związek z zawodnikami i sztabem szkoleniowym do tego stopnia, że przypomniało mi się gdy miałem 19 lat i powoli przedostawałem się do pierwszego zespołu Manchesteru City - powiedział Wright-Phillips.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy