Wściekły Hulk opuszcza boisko [WIDEO]

Wściekły Hulk opuszcza boisko [WIDEO] fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Hulk przedwcześnie opuścił boisko w meczu Azjatyckiej Ligi Mistrzów między jego Shanghai SIPG a japońskim Yokohama F. Marinos. To wyjątkowo nie spodobało się Brazylijczykowi.

W środowy wieczór rozgrywane są spotkanie nie tylko w europejskiej, ale również i w azjatyckiej Lidze Mistrzów. W jednym ze spotkań mierzyły się zespoły Shanghai SIPG i Yokohama F. Marinos.

Lepsi okazali się ci drudzy, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 1-0. Wynik zszedł jednak na drugi plan przez sytuację, która miała miejsce w 68. minucie meczu.

Wtedy to trener gospodarzy, Vítor Pereira, postanowił dokonać zmiany. Plac gry opuścił Hulk, a jego miejsce zajął jego rodak, Ricardo Lopes.

Pierwszy z nich był wyraźnie niezadowolony takim obrotem spraw. Co więcej, dał temu upust poprzez gest rękami, który wyglądał, jakby chciał powiedzieć „to koniec”. Zaraz potem udał się bezpośrednio do szatni, nie czekając na koniec spotkania.

Na ten moment ciężko ferować, jak potoczą się jego losy. Nie tak dawno mówiło się o chęci jego powrotu na Stary Kontynent. Media informowały jednak, że odrzucił on ofertę FC Porto.

Hulk występuje w Shanghai SIPG od lipca 2016 roku. Jeśli chodzi o ten sezon, rozegrał w nim 21 spotkań. Jego dorobek to osiem goli i jedna asysta.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 grudnia 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy