Wtedy Real Madryt ogłosi decyzje w sprawie przyszłości gwiazd

2024-05-12 12:40:55; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Wtedy Real Madryt ogłosi decyzje w sprawie przyszłości gwiazd Fot. Antonio Creative Art / Shutterstock.com
Norbert Niebudek
Norbert Niebudek Źródło: Fabrizio Romano

Wkrótce wyjaśni się przyszłości Toniego Kroosa, Luki Modricia, Lucasa Vázqueza oraz Nacho Fernándeza w Realu Madryt. Oficjalne komunikaty w sprawie tych zawodników powinny zostać wystosowane jeszcze przed finałem Ligi Mistrzów - poinformował Fabrizio Romano podczas programu na kanale Meczyki.pl.

Rozgrywki we wszystkich z czołowych lig europejskich powoli zmierzają ku końcowi. Real Madryt wywalczył na krajowym podwórku mistrzostwo, a do tytułu najlepszego zespołu obecnej kampanii LaLigi może dorzucić jeszcze zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Z podobnym zniecierpliwieniem, jak na finałowe spotkanie przeciwko Borussii Dortmund, kibice „Królewskich” czekają na oficjalne decyzje w sprawie dalszych losów poszczególnych zawodników.

Wraz z końcem sezonu wygasną kontrakty Toniego Kroosa, Luki Modricia, Lucasa Vázqueza i Nacho Fernándeza. Kiedy dowiemy się o tym, jaka przyszłość czeka gwiazdy Realu? O tym opowiedział Fabrizio Romano podczas programu na kanale Meczyki.pl.

- Real Madryt koncentruje się teraz w pełni na wyjaśnieniu sytuacji zawodników, którym kończą się kontrakty w klubie. Spodziewam się, że w ciągu najbliższych kilku dni - jeszcze przed finałem Ligi Mistrzów - pojawi się jakieś oświadczenie w sprawie Kroosa, Modricia, Nacho Fernándeza i Lucasa Vázqueza - objaśnił włoski dziennikarz.

Niemiecko-chorwacki duet przez lata stanowił o sile środka pola „Królewskich”. Wydaje się jednak, że to ostatnie tygodnie tej współpracy na Estadio Santiago Bernabéu. Media informują, że wygasający kontrakt Luki Modricia nie zostanie przedłużony.

Podobne los czeka także najprawdopodobniej Nacho Fernándeza. Jeśli chodzi natomiast o Toniego Kroosa oraz Lucasa Vázqueza to wydaje się, że obaj zwiążą się z dotychczasowym pracodawcą nowymi umowami.